Ενημερωτική διάλεξη για τα προγράμματα του ΣΠΑΒΟ, σε φοιτητές Κοινωνικής Εργασίας στο Πανεπιστήμιο Frederick, στη Λεμεσό – Σύνδεσμος για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Βίας στην Οικογένεια
Η Λειτουργός του Συνδέσμου για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Βίας στην Οικογένεια, κα. Μάρθα Καλάνα, πραγματοποίησε ενημερωτική διάλεξη για τα προγράμματα του ΣΠΑΒΟ, σε φοιτητές Κοινωνικής Εργασίας στο Πανεπιστήμιο Frederick, στη Λεμεσό.
Συνέντευξη στη Μαρία Θανοπούλου, Υπάρχουν γυναίκες που πίσω από τους τέσσερις τοίχους του σπιτιού τους ζουν ξανά και ξανά τον ίδιο εφιάλτη…Γυναίκες που βιώνουν την κακοποίηση αλλά λόγω του φόβου…
We use cookies to ensure that we give you the best experience of our website. If you continue to use this website we will assume that you are happy with it.OkPrivacy policy