Ο Σύνδεσμος μας συμμετείχε ως Υποστηρικτής στην Ημερίδα “Ασφαλούς Διαδικτύου 2018”, που διεξήχθει στο Πανεπιστήμιο Λευκωσίας και εκπροσωπήθηκε από την Πρόεδρο του ΣΠΑΒΟ κα. Κική Πογιατζή και το Διευθυντή, κο. Δήμο Ιωάννου.
Συνέντευξη στη Μαρία Θανοπούλου, Υπάρχουν γυναίκες που πίσω από τους τέσσερις τοίχους του σπιτιού τους ζουν ξανά και ξανά τον ίδιο εφιάλτη…Γυναίκες που βιώνουν την κακοποίηση αλλά λόγω του φόβου…
We use cookies to ensure that we give you the best experience of our website. If you continue to use this website we will assume that you are happy with it.OkPrivacy policy