Η οικογένεια του ΣΠΑΒΟ παρευρέθηκε στην Πρωτοχρονιάτικη κοπή της βασιλόπιτας, την οποία έκοψε εκ μέρους του Αρχηγού Αστυνομίας, ο Υπεύθυνος του Γραφείου Θεμάτων Βίας στην Οικογένεια & Κακοποίησης Ανηλίκων, κ. Κώστας Βέης.
Συνέντευξη στη Μαρία Θανοπούλου, Υπάρχουν γυναίκες που πίσω από τους τέσσερις τοίχους του σπιτιού τους ζουν ξανά και ξανά τον ίδιο εφιάλτη…Γυναίκες που βιώνουν την κακοποίηση αλλά λόγω του φόβου…
We use cookies to ensure that we give you the best experience of our website. If you continue to use this website we will assume that you are happy with it.OkPrivacy policy