Εκδήλωση στο Προεδρικό Μέγαρο για την ευαισθητοποίηση του κοινού στα θέματα της έμφυλης βίας κατά των γυναικών – Σύνδεσμος για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Βίας στην Οικογένεια
Φωτογραφικό υλικό από την εκδήλωση μας στο Προεδρικό Μέγαρο στις 24 Νοεμβρίου 2017, με σκοπό την ευαισθητοποίηση του κοινού στα θέματα της έμφυλης βίας κατά των γυναικών, υπό την αιγίδα της Πρώτης Κυρίας, Άντρης Αναστασιάδη.
Συνέντευξη στη Μαρία Θανοπούλου, Υπάρχουν γυναίκες που πίσω από τους τέσσερις τοίχους του σπιτιού τους ζουν ξανά και ξανά τον ίδιο εφιάλτη…Γυναίκες που βιώνουν την κακοποίηση αλλά λόγω του φόβου…
We use cookies to ensure that we give you the best experience of our website. If you continue to use this website we will assume that you are happy with it.OkPrivacy policy