Βιωματικό Εργαστήρι με τίτλο “Δεξιότητες Επικοινωνίας” στο Γ’ Δημοτικό Σχολείο Καϊμακλίου – Σύνδεσμος για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Βίας στην Οικογένεια
Οι Λειτουργοί του ΣΠΑΒΟ, Αντρόνικα Ιταλού, Άντρη Αγαθοκλέους, Θέτιδα Χρίστου και Παναγιώτα Βασιλείου πραγματοποίησαν βιωματικά εργαστήρια σε μαθητές του Γ’ Δημοτικό Σχολείο Καϊμακλίου, με θέμα: Δεξιότητες Επικοινωνίας.
Συνέντευξη στη Μαρία Θανοπούλου, Υπάρχουν γυναίκες που πίσω από τους τέσσερις τοίχους του σπιτιού τους ζουν ξανά και ξανά τον ίδιο εφιάλτη…Γυναίκες που βιώνουν την κακοποίηση αλλά λόγω του φόβου…
We use cookies to ensure that we give you the best experience of our website. If you continue to use this website we will assume that you are happy with it.OkPrivacy policy