Εκπαιδευτικό Σεμινάριο σε Εθελοντές του Συνδέσμου με θέμα «Δουλεύοντας με τους Θυτες» – Σύνδεσμος για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Βίας στην Οικογένεια
Οι Λειτουργοί του Συνδέσμου για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Βιας στην Οικογένεια – ΣΠΑΒΟ Αναστασία Σάββα και Παναγιώτα Γρηγορίου, διεξήγαγαν εκπαιδευτικό σεμινάριο σε Εθελοντές του Συνδέσμου μας, με θέμα «Δουλεύοντας με τους Θυτες».
Συνέντευξη στη Μαρία Θανοπούλου, Υπάρχουν γυναίκες που πίσω από τους τέσσερις τοίχους του σπιτιού τους ζουν ξανά και ξανά τον ίδιο εφιάλτη…Γυναίκες που βιώνουν την κακοποίηση αλλά λόγω του φόβου…
We use cookies to ensure that we give you the best experience of our website. If you continue to use this website we will assume that you are happy with it.OkPrivacy policy