Ο Σύνδεσμος για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Βίας στην Οικογένεια – ΣΠΑΒΟ, συμμετείχε και φέτος ως υποστηρικτής στη «Γιορτή του Παιδιού» που διεξήχθει από το Δήμο Λατσιών, στο Δημοτικό Στάδιο Λατσιών.
Συνέντευξη στη Μαρία Θανοπούλου, Υπάρχουν γυναίκες που πίσω από τους τέσσερις τοίχους του σπιτιού τους ζουν ξανά και ξανά τον ίδιο εφιάλτη…Γυναίκες που βιώνουν την κακοποίηση αλλά λόγω του φόβου…
We use cookies to ensure that we give you the best experience of our website. If you continue to use this website we will assume that you are happy with it.OkPrivacy policy