Βιωματικό Εργαστήρι με θέμα “Επικοινωνία Γονέα – Παιδιού στη Διαχείριση του Θυμού” – Σύνδεσμος για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Βίας στην Οικογένεια
Οι λειτουργοί του ΣΠΑΒΟ, Παναγιώτης Κωνσταντίνου και Ηρώ Μιχαήλ πραγματοποίησαν το βιωματικό εργαστήριο, σε γονείς του Νηπιαγωγείου Λητώ Παπαχριστοφόρου του Πανεπιστήμιου Κύπρου, με θέμα “Επικοινωνία γονέα – παιδιού στη διαχείριση του θυμού”.
We use cookies to ensure that we give you the best experience of our website. If you continue to use this website we will assume that you are happy with it.OkPrivacy policy